Zaproszenie na Jasełka Szkolne

Dyrektor, Nauczyciele i Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Podgórzynie mają zaszczyt zaprosić na Przedstawienie Jasełkowe, które odbędzie się w czwartek 21 grudnia 2023r. o godz. 9.00 w auli szkolnej.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czas szczególny dla każdego z nas. Święta te, jak żadne inne, wyjątkowo głęboko osadzone są w polskiej tradycji. W tym okresie proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha w trudnych chwilach, radości, uśmiechu na co dzień oraz sukcesów i pomyślności w sprawach osobistych.

Aneta Watemborska

Wykonanie: FISITE.pl