SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

„WIOSENNE KWIATY NASZYCH OGRODÓW”

Nauczycielka plastyki w SP im. Orła Białego w Podgórzynie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym, którego tematem są wiosenne kwiaty, zachwycające w swojej urodzie, barwie, kształcie i fakturze. Są ozdobą naszych ogrodów, dają możliwość tworzenia wspaniałych kompozycji na rabatkach i w doniczkach oraz w wazonie. Celem konkursu jest rozwijanie kreatywności i wyobraźni plastycznej i propagowanie różnych technik malarskich i graficznych.
Warunki uczestnictwa:
Uczestniczyć w konkursie mogą dzieci i młodzież  klas 4-7
Każdy uczestnik może przygotować na konkurs jedną pracę (format  A3)

Prace mogą by wykonane w dowolnej technice malarskiej, rysunkowej lub graficznej (nie będą oceniane grafiki komputerowe oraz prace wyklejane ziarnami, kulkami bibułowymi)
Z tyłu pracy powinna być naklejona czytelnie opisana metryczka.

Tytuł- nazwa kwiatu lub kwiatów.

Prace należy dostarczyć  do 15 marca 2024r. do nauczycielki plastyki (sala 1.20)

Izabella Głogowska

Wykonanie: FISITE.pl