"Hazard? nie daj się wciągnąć"

20 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbyły się zajęcia dla klas siódmych i ósmych realizowane w ramach akcji edukacyjnej pod nazwą "Hazard? nie daj się wciągnąć". Celem akcji jest podniesienie świadomości młodych osób na temat zagrożeń, jakie niesie ze sobą hazard i związane z tym uzależnienie. Podczas zajęć uczniowie zostali uświadomieni, w jaki sposób należy bezpiecznie  poruszać się w Internecie i jakie są zagrożenia wynikające z hazardu, w pozornie bezpiecznych grach internetowych. Celem działań edukacyjnych jest zmniejszenie liczby osób uczestniczących w nielegalnym procederze urządzania i prowadzenia gier hazardowych, w tym w Internecie. Bardzo dziękujemy panu Michałowi Karczmarczykowi ,który jest przedstawicielem Dolnośląskiego Urzędu Celnego we Wrocławiu oraz koordynatorem powyższej akcji za przeprowadzenie interesujących zajęć.