Dzień Bezpiecznego Komputera

W ubiegłym tygodniu z okazji przypadającego na 12 października Dnia Bezpiecznego Komputera, uczniowie klas 4 - 8 podczas lekcji informatyki, tworzyli plakaty i prezentacje, w których przedstawiali najważniejsze zasady bezpiecznej pracy z komputerem. Dzięki znajomości tych zasad, można uniknąć wielu problemów, a korzystanie z komputera będzie dużo przyjemniejsze.

 

 

Taką świetną "ściągę" opracowała Lila Z. z klasy 7

 

Aktualności i informacje

Wykonanie: FISITE.pl
envelopephonemap-markermenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram