> NA SKRÓTY

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
informujemy, że dnia 26.08.2026 r. o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące dzieci rozpoczynających naukę w klasie pierwszej.
Spotkanie odbędzie się w auli szkolnej (1 piętro). Podczas zebrania zostaną przekazane najważniejsze informacje związane z organizacją roku szkolnego, wyprawką oraz funkcjonowaniem szkoły.
Serdecznie zapraszamy
Dyrekcja Szkoły
Jeśli chcą Państwo zapisać dziecko na świetlicę na portierni szkolnej dostępne są nowe karty zgłoszenia do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2026/2027.
Kartę możecie Państwo także pobrać Tutaj.
Wypełnione karty należy złożyć na portierni lub w sekretariacie szkoły do dnia 12 czerwca 2026 r.
Dodatkowo informujemy, że na korytarzu po prawej stronie (od wejścia do szkoły) znajduje się biała skrzynka z oznaczeniem „karty świetlicowe”, do której również można wrzucać wypełnione formularze.

